Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO CENTAR

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 17 Tet 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
POLUNAMESTEN STAN VO VLAE 0 МКД
SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTE STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Kompletno renoviran stan vo Biser 260 ЕУР
Garsonjera vo Kapistec 180 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во центар, во близина на тутунски комбинат. Станот е на втори кат, 3собен, 65м2, со две тераси.
Евидентен Број 26709
Контакт 078/339-365
Андреј
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DOBAR STAN VO N LISICE 65 500 ЕУР
Stan za iznajmuvanje vo Centar 250 ЕУР
NOV VEDNAS VSELIV STAN VO KISELA VODA 0 МКД
Garsonjera pozadi Vero vo Taftalidze 1 46 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione