Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar

95 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 19 Mar 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Stan vo Karpos 1 77 000 ЕУР
Stanovi vo gradba do City Mall 1 100 ЕУР
Se prodava plac na Vodno 230 000 ЕУР
Stan vo Micurin 60 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Centar od 87 m2 na 5 ti kat od 6 kata . Stanot e so dve zasebni spalni sobi. Stanot e vednas vseliv ,a ima i garaza.Orientacijata na stanot e jug.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
STAN VO KARPOS 1 80 000 ЕУР
Se izdava stan dupleks vo Debar Maalo 400 МКД
Stan vo Hrom 75 000 ЕУР
Stan od 30m2 vo Karpos 3 37 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione