Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO DEBAR MAALO KAJ KALA

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 20 Mar 16:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan od 67m2 na 7/8 kata so 3 sobi stanot e nov, vselliv so orijentacija jug-sever.

1150 eur. po m2 so prostor za dogovor.

078403704,
078443510
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Novo Lisice od 64 m2 49 280 EUR
Kuka vo Kisela Voda 0 EUR
Stan kaj MIDA 150 000 EUR
Stan vo Kozle 1 050 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione