Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Debar Maalo

165 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 29 Gush 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Stan vo Centar 140 000 EUR
Se izdava stan vo Park 300 EUR
Stanovi vo gradba vo Micurin 1 100 EUR
Stan  vo Centar na Ilindenska 88 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Debar Maalo kako kuka vo stambena zgrada .
na prizemje ima 50 m2 koi vo momentot se dve kancelarii,ima cajna kujna, i kupatilo.Dvete prostorii izleguvaat vo dvor koj e 45 m2 i so skali nadvoresni e povrzan so stanot koj se naogja na prviot kat od istata zgrada.Stanot e 80 m2 po imoten list + 15m2 galerija.Ima visina od 7 m vo dnevnata soba i skali za vo galerija .Od drugata strana ima posebni skali za vo dve spalni sobi i toalet. Vo stanot ima uste dva posebni toaleta i ostava.Isto taka ima i podrum od 200m2 koj moze da se koristi i kako magacinski prostor.Isto taka ima i dve parking mesta pred samata zgrada. Seto ova se prodava po cena od 165000 evra.
telefon za kontakt 078-443-510 i
078-343-707
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Se izdava stan od 64m2 vo Karpos 4 250 EUR
Stan od 54m2 vo naselba Gjorce Petrov 49 000 EUR
Stan 50m2 blizu Elektrofakultet 1 050 EUR
Stan na Mlecen od 135m2 145 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione