Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO KOZLE

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 11 Korr 13:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava stan vo kozle pozadi Kancona
stanot se naogja na 4/4
Renoviran .
Stanot se prodava namesten so , kujna ,detska so vgradeni plakari biro , i spalna so 2 vgradeni plakari .
Namesten stanot koshta (65000)
Ne namesten stanot koshta (61200)
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Stan vo Kozle 91 500 EUR
Stan vo Chento 30 000 EUR
Stan od 62m2 vo Centar 71 300 EUR
STAN VO DEBAR MAALO KAJ KALA 1 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione