Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo strog Centar od 70m2

Shitet nga: Marina 21 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo strog Centar, Gradski Zid
Leaflet
Në fillim