Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VODNO 113m2

145 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 09 Nën 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Se prodava stan nas. Vodno na unikatna i mirna lokacija, blizina na Amerikanska rezidencija. Mala zgrada so 6 stana. Lift,Domar, dvor, fitnes sala
Stanot e 103m2 i ima ubava terasa 10m2 so pogled na Skopje i Vodno. Orientacija severoistok dnevna i jug kon Vodno spalnite sobi. Rapored odlicen - 2 spalni sobi vo degazman so banja, toalet, golem salon so svetla trpezarija vo prozori i izvoena kujna so sank. Podrum 12m2. Parking zatvoren i pred zgrada
SAMO ZA SERIOZNI KLIENTI
FOTOGRAFII PO MAIL,VIBER
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
ATRAKTIVNO  Deloven prostor Karpos 920m2 999 999 EUR
Ekskluzivna lokacija Vodno 100m2 stan na 1vi kat 1 100 EUR
 Kancelariski prostor Paloma Bjanka 34m2 55 000 EUR
EKSKLUZIVEN APARTMAN 48m2 KOMPLEKS ZLOKUKANI 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione