Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanben prostor vo Debar Maalo od 143m2 so dvor

165 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 31 Gush 12:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
SE IZDAVA OPREMEN 3-SOBEN 65M2 STAN KAJ UNIVERZALN 320 ЕУР
TROSOBEN 59m2 STAN VO KAPISTEC SO GARAZA 1 250 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 23m2 ITNO 200 ЕУР
Opremen 49m2 stan pozadi Silbo-Debar Maalo 56 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава станбен простор во Дебар Маало со вкупна површина од 143м2 кои меѓусебно се организирани како:
-станбен простор на сутерен дел 52м2
-дворна површина на сутерен 46м2
-станбен простор на приземје 78м2
-галерија над дневен простор во склоп на приземјето 13м2.
Греењето е организирано со сопствено парно.
Има паркинг за две возила.
Просторот се продава празен
За гледање исклучиво во работно време секој работен ден до 16h
шифра 3048
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN NOV 54M2 DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 1 100 ЕУР
Odlicen 4soben stan 93m2 so garaza vo Aerodrom 71 500 ЕУР
Eksluzivno nov 3 soben stan od 75m2 vo Centar 1 150 ЕУР
GARSONJERA 33M2 NOVOGRADBA TAF 2 1 130 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione