Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAFTALIDZE GRAND PRESTIZ STAN SO EXTRA CENA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 17 Korr 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan od 79m2 3 soben wc+kupatilo so severna orientacija na 4 od 8 kat so parno i lift cena 82 000 evra sifra 4862 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
STAN OD 54M2 VO PLOSTAD NAD DESTAN 0 EUR
MLECEN RESTORAN  59M2 400 EUR
CENTAR G ZID DOM NA GRADEZNITE 88M2 0 EUR
STROG CENTAR DO SOBRANIE 84M2 1 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione