Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAFTALIDZE VARSAVSKA 220M2

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 15 Qer 11:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
PLOSTAD NAD PELISTER 57M2 SE IZDAVA 350 ЕУР
CENTAR G ZID HOTEL BRISTOL 88m2 0 ЕУР
ITNO STAN 49m2 VO KISELA VODA EKSTRA CENA 735 ЕУР
UL MAKEDONIJA 65M2 1 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava kuka od 170m2 na plac od 220m2 ne e lepenka ima markica za gradba cena 225 000 evra sifra 3329 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR ITALIJANSKA AMBASADA 136M2 0 ЕУР
PEUGEOT VO ODLICNA SOSTOJBA 2 500 ЕУР
AERODROM J SANDANSKI STAN OD 85M2+100M2 DVOR 1 200 ЕУР
G ZID CENTAR R.DOM 121M2 SE IZDAVA 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione