Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

TROSOBEN STAN SPROTI GRADSKO SOBRANIE

73 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 08 Jan 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
  Online
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ODLICEN STAN VO KOZLE 44m2 46 500 ЕУР
Stan vo Gradba vo Centar 1 200 ЕУР
ODLICNA PONUDA STANOVI VO AERODROM 38 950 ЕУР
STAN VO CENTAR 47m2 45 000 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
ШИФРА: 1752 Се продава стан на Илинденска до Генерал Штаб со вкупна површина од 74м2 позициониран на високо приземје со градско парно и лифт,станот е со 2 спални соби и затворен балкон од 13м2.
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Visit our store page
Skopje Karpos Show on the map
078/217-300 077/904-349
https://www.urbanexclusive.eu.mk
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
  Online
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
PONUDA NA STAN VO STAR AERODROM 85m2 81 000 ЕУР
 STAN Top Ponuda Itnoo 250 ЕУР
RENOVIRAN TROSOBEN STAN VO CENTAR 102 000 ЕУР
STAN OD 93m2 VO GORCE PETROV 74 000 ЕУР
Në fillim