Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

TROSOBEN STAN VO CENTAR SOBOREN HRAM

93 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 22 Maj 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Se izdava dvosoben stan od 62m2 vo Kapistec 250 EUR
DELOVEN PROSTOR VO OPSHTINA ILINDEN 550 EUR
STAN VO TAFTALIDZE SO ODLICEN RASPORED 71 000 EUR
PREKRASEN STAN VO CENTAR KAPISTEC 0 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Centar do Soboren Hram vo kulite.
So povrshina od 86m2 na 12 kat vo mnogu dobro odrzana zgrada isto taka i vlez.
So dneven del kon otvorena kujna kujna i trpezarija i izlez kon terasa so otvoren pogled kon Kale,dve spalni sobiostava,kupatilo,wc gostinsko,utiliti.
Stanot e priklucen na Centralno greenje,svetol i pozitiven.
Renoviran
Cena 93.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 070 233 123
Shifra 4384
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
LUKSUZEN STAN VO TAFTALIDZE 2 OD 77M2 1 350 EUR
PREKRASEN STAN VO KARPOSH 1 52 000 EUR
NOV MODEREN STAN VO CENTAR 400 EUR
TROSOBEN 66m2 STAN VO PORTA VLAE 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione