Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO CENTAR ULICA MAKEDONIJ

83 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 12 Nën 09:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
LUX STAN VO KARPOS KAJ CITY MALL 450 ЕУР
NOV LUKSUZEN STAN VO AERODROM 350 ЕУР
PREKRASEN TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 390 ЕУР
REPREZENTATIVEN OKEANSKI PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan na Ulica Makedonija vo strogiot Centar.
So povrshina od 73m2 na 3 kat vo postara zgrada no so obnovena fasada i vlez.
So lotvoren dneven del kon kujna in trpezarija,dve spalni sobi i terasa so pogled kon Vodno.
Jugozapadna orientacija mu dava pozitivnost na stanot,
Povrzan na Centralno Greenje.
Cena 83.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 3699
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR PALATA UNIJA 1 500 ЕУР
Se izdava dvosoben stan od 53m2 vo Centar 300 ЕУР
Prekrasen stan vo Taftalidze kaj Gjorgi Dimitrov 0 МКД
RASKOSHEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione