Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Urban living stan vo Debar Maalo

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: URBAN LIVING 22 Nën 14:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA STAN VO LEPTOKARIJA 200 ЕУР
STAN SO DVOR POZADI CAPITOL 77 500 ЕУР
Se izdava preubav 3 soben stan na preubava lokacij -
URBAN LIVING EXSTRA STAN VO SITY GARDEN 100 000 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Debar Maalo so mnogu dobra lokacija.Na 1 kat.
Do Silbo pekarata na partizanska vo centar na gradot. Stanot e 51 m2 so moznost za centralno greenje. Celata kvadrtura gleda na dve strani,na jugoistok i na jug i e na eden imoten list. Stanot e super i za deloven prostor.
Broj; 075 222 841 Ivana
078 967 010
Shifra;
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Visit our store page
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Show on the map
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010/078 324 384
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING STAN 60M2 VO CAIR 47 000 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 2 MIDA 260 ЕУР
IZDAVAME GOLEM BROJ NA PRAZNI STANOVI- POVOLNO -
Në fillim