Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 Stana vo Avtokomanda

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 14 Mar 16:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodavaat 2 stana vo Avtokomanda .
49+3 m^2;- so 2 sobi - na 4/5 kat - 865 m^2
53+3 m^2;- so 2 sobi - na 4/5 kat - 865 m^2
Novogradba vednash vselivi
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
 STAN DO MASHINSKI FAKULTET 140 000 EUR
Stanovi vo Taftalidze 1 050 EUR
Se izdava stan od 120m2 kaj Mida 700 MKD
Stan vo Centar 95 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione