Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE PRODAVA NOV STAN VO AVTOKOMANDA

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 21 Nën 14:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTER 230 ЕУР
Odlicna ponuda na trosoben stan 51 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN  VO CENTAR 300 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 24 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава нов стан во понова градба 2008 година
со 2 спални соби на 4 кат од 5 со лифт.
Контакт СТЕФАН
Евидентен број 25050
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
LOKAL VO RASADNIK K VODA 15m2 23 000 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 280 ЕУР
Se izdava komplet opremen stan 108m2 vo Crnice  550 ЕУР
GARSONJERA VO NOVO LISICE 25m2 25 000 ЕУР
Në fillim