Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 56m2 na 4 kat So tri sobi vo Gazi Baba

35 000 EUR

Shitet nga: Ivan 31 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Stanot e renoviran i nikoj ne zivee samo leten period koga sme vo Makedonija stanot komplet se prodava
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione