Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN NA TERMO VO MADZARI

0 MKD

Shitet nga: JOVE 05 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан на термо во Маџари. Станот е со квадратура од 68 м2 + 12м 2 подрум. Станот има дневна и две спални соби, кујна, 1 тоалет голем и ходник, две тараси на две различни страни од зградата од кои едната е застаклена. Контакт лице ЈОВЕ 070342937
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione