Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 60m2 vo Hipodrom

40 000 EUR

Shitet nga: Beta 10 Gush 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Naselba Hipodrom, ulica Pariske komune br.19. u blizina na trgovski, gradinka, školo...
Leaflet
Në fillim