Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 92m2 vo Gazi Baba

750 EUR

Shitet nga: Катерина 04 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Станот е 5 собен со две галерии, полуреновиран.
Катерина
078322208
Leaflet
Në fillim