Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VEDNAS VSELIV VO CENTO

Shitet nga: Zvonko 29 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot se naogja vo naselba cento posledna stanica 45.komplet so namestaj. Cena po dogovor(povolna)
Leaflet
Në fillim