Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Avtokomanda

0 MKD

Shitet nga: Кети 19 Qer 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во автокоманда на 1 кат, 45м2+доградба 43м2(карабина)+подрум. Цена по договор.
Кети
070445845
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione