Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Chento

30 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 15 Nën 16:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Se izdava stan od 64m2 vo Karpos 4 250 ЕУР
Stan vo Avtokomanda 0 ЕУР
Stan vo Debar Maalo 1 200 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Chento od 53 m2 so dve zasebni spalni kujna + dnevna balkon i podrum po cena od 30000 evra so prostor za dogovor.
Stanot e na 4 kat od 4 kata, delumno e renoviran ima smeneto prozori PVC.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan na I kat vo Kozle 190 900 ЕУР
Kuka vo Taftalidze 1 140 000 ЕУР
Se izdava luksuzno namesten stan vo Debar Maalo 500 ЕУР
Stan vo Kozle 79 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione