Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Skopje

37 000 EUR

Shitet nga: SANI 21 Gush 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Dve sobi, kujna golema, trpezarija, dva toaleti, renoviran prozori I vlezna vrata od prospera, novi plocki vo kujna, laminat vo trpezarija. Gleda na tri strani, sever, istok I jug, ima prostor za prosiruvanje. Stanot e na 13 kat, pola e pod krov. Zgradata ima dva lifta. Se naoga vo N. Zelezara.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione