Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Zelezara so najubav pogled na celo Skopje

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Принт Марк 19 Qer 20:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот има:
- 3 спални соби
- 1 дневна соба со трпезарија
- 1 кујна
- 1 шпајз
- 1 wc + посебна просторија за машина за перење и бојлер
- 2 големи тераси со перфектен поглед
- 1 подрум

Станот се простира на целиот спрат (без комшии), и има можност со многу мала инвестиција за доградба
Сите надворешни ѕидови се обложени со плута
Зградата има два лифта (обичен + товарен)
24 часа парно греење од Железара
Голем бесплатен паркинг
Сопствено фудбалско игралиште
Сопствено игралиште за кошарка
Парк
Во непосредна близина има: Жито маркет, Пошта, Аптека, Ремедика, Поликлиника Железара, парк шума Гази Баба со трим патека и рекреативен центар, градинка, Основно училиште, Средно училиште, автобуска станица, железничка станица ...
Принт Марк
печатници, дизајнери - адвертајзинг и графички, рекламни материјали
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prvomajska bb Tregoje në hartë
070248807
Принт Марк
070248807
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione