Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

124м2 стан-хром, зграда со три стан.единици

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 27 Korr 21:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Kuka od 252m2 so plac 450m2 vo Butel 1 0 ЕУР
Novogradba G.Petrov 31m2 garsonjera 27 000 ЕУР
25м2 garsonjera, aerodrom Sv.Ilija 1 ЕУР
Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Станот е во мала станбена зграда, сместен на високо приземје, нето површина од 124м2, три спални соби, две бањи, балкони во површина од 12м2, и паркинг место. Станот моментално е без под, плочки и санитарии во купатилата со сопствено греење. Лоциран во близина на последна 4ка во Хром


инфо: 076/649-607

ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri 0 ЕУР
Kompletno namesten stan od 77m2 vo N.Lisice 0 ЕУР
95m2 lokal-Stara carshija top lokacija 1 ЕУР
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione