Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan vo Gorce

38 000 EUR

Shitet nga: Дуле 31 Korr 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава 2-собен стан во Ѓорче Петров, близу стадионот. Станот е на поткровје и се продава со кујна и шанк.
Дуле
078209194
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione