Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Gjorce Petrov

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Dhj 15:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STANOVI SO 2 SPALNI SOBI VO KAPISTEC -
ODLICNA KUKA VO NASELBA LISICE 163 200 ЕУР
SUPER stan vo Aerodrom 54 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам гарсоњера во Ѓ.Петров,новоградба ,близу стадионот,за повеќе информации јавете се на тел.број 078/339-367
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 367
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Izdavam ubavo namesten dupleks 180m2 vo Kozle  500 ЕУР
NOV VEDNAS VSELIV STAN VO TAFTALIDZE -
SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 72M2 350 ЕУР
Dvosoben stan vo Kapistec  Zebra 250 ЕУР
Në fillim