Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo GJorce Petrov

27 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 25 Dhj 13:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Taftalidje 76 650 ЕУР
Stan vo Karposh na prizemje 55 000 ЕУР
Kuka vo Bardovci 230 000 ЕУР
Se izdava stan sproti Pedagoski fakultet 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava garsonjera vo GJorce Petrov od 31 m2 po cena od 900 evra za m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Przino 78 000 ЕУР
Stan vo Przino 80 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze 86 000 ЕУР
NOVOGRADBA STANOVI KAJ TUTUNSKI KOMBINAT 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione