Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Nov stan 48m2 Gjorce kaj stadionot

40 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 13 Dhj 12:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava ubav nov stan 64m2 2spalni Hrom 250 EUR
Prekrasen stan 55m2 vo blizina na Broz kafe 300 EUR
Se izdava prekrasen stan vo blizina na Slovenska 350 EUR
Top garsonjera 26m2 komplet namestena Gorce 25 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov stan 48m2, (44m2 stambena povrsina +4m2 terasa), vo blizina na stadionot,cist imoten list na eden sopstvenik.Kujna trpezariaj i dnevna so terasa, spajz, spalna i kupatilo.Na 2 kat so list vo novogradba, vednas vselivo.
Tel za kontakt:070/787-127; 077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Sonce Nedviznosti
  Online
077991712 070787127 070739868
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava nov stan 50m2 vo Centar 350 EUR
Se izdava deloven prostor 60m2 vo Kisela Voda 250 EUR
Se izdava deloven prostor 101m2 Centar 650 EUR
Se izdava nov luks stan 85m2 Centar pozadi Ramstor 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione