Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN OD 37 m2 GORCE PETROV

850 EUR

Shitet nga: MARINELA 06 Qer 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA STAN OD 37-m2 VISOKO PRIZEMJE 850-EU m2 + GARAZA 3500-EU STANOT SE NAOGA VO BLIZINA NA RESTORANT 'ELENCE ' TEL 075 309 418
MARINELA
075 309 418
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione