Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN OD 46m2 10m2 TERASA

42 000 EUR

Shitet nga: STAN 14 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA STAN OD 46-m2 10-m2 TERASA 42.000-eU SKOPJE GORCE PETROV ZA PO VEKE INFO -TEL 075-309-418 071-668-338
Leaflet
Në fillim