Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan so dvor vo Gorce Petrov

72 000 EUR

Shitet nga: Stan 18 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stan na prizemje so dvor od 40m2, so parking pod zgrada od 14m2, plus podrum zidan od 14 m2, stanot e 62m2 so tri spalni, ubava dnevna, wc so kada, sendvic zidovi, preubav stan za familija.
Në fillim