Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VO GORCE PETROV SO IMOTEN LIST

0 EUR

Shitet nga: Ljube 11 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA NOV NEVSELEN STAN VO GjORCE PETROV.STANOT POSEDUVA 2 SPALNI SOBI,SOBA ZA DNEVEN PRETSTOJ,KUJNA,KUPATILO,HODNIK I OSTAVA.IMA PRIPREMA ZA SOPSTVENO PARNO GREENJE,HRASTOV PARKET,BESPLATEN PARKING ZA POVEKE VOZILA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione