Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan vo naselba Hrom 62m2

Shitet nga: Martin 29 Maj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Potpolno nov trosoben stan, vo naselba hrom, stanot e na prvi kat
Leaflet
Në fillim