Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVOGRADBA GJORCE PETROV

900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ 20 Qer 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
NOVOGRADBA 55m2 GORCE PETROV FURNA BLAZEVSKI 840 ЕУР
NOVOGRADBA VO NASELBA GJORCE PETROV 800 ЕУР
NOVOGRADBA GORCE PETROV -
NOVOGRADBA VO GORCE PETROV FURNA BLAZEVSKI 850 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продаваат станови во населба Ѓорче Петров со површина од 38м2 до 44м2 со посебна спална соба во цената е вклучен и паркинг простор.
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
АМБИЕНТ е професионална агенција, во Република Македонија, која работи од 1997 година. Горди сме на своите достигнувања во правец на обезбедување на комплетен пакет на услуги во кои се вклучени: издавање, купопродажба, менаџмент во издавањето, проценки на недвижнини, консулатции за инвестирање во недвижности. АМБИЕНТ...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ЈОРДАН МИЈАЛКОВ 8 /1-12 (ПОД КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР) Tregoje në hartë
070233787
http://ambient.mk/
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
070272521
Leaflet
Në fillim