Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN STAN VO GORCE PETROV

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 12 Dhj 15:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ЕВИДЕНТЕН БР: 10779
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Стан со две спални,дневна,кујна,бања,тераса.
1/5 кат
Има подрум 4 м2.
Комплетно реновиран , електрична и водоводна инсталација,нови ПВЦ прозори,реновирано купатило.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim