Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI VO HROM

850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЕНТЕРИЕР 12 Jan 12:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ЕНТЕРИЕР
PARCELA ZA INVESTITOR GRADITEL 0 МКД
STANOVI vo naselba HROM 850 ЕУР
NOVOGRADBA STAN VO GORCE PETROV 820 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 44M2 VO AERODROM 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Vednas vselivi stanovi vo Hrom, zgrada so lift vo blizina na FARMAHEM so dve spalni sobi, dnevna soba i terpezarija, kujna, toalet i terasa. So stanot sleduvaat roletni na nadvoresni vrati i prozori kako i podzemno parking mesto koe e vkluceno vo cenata.

Ostanati kvadraturi

77m2 - vtori sprat
75m2 i 78m2 - potkrovje

Lice za kontakt: Marin - 078/400-994
ЕНТЕРИЕР
Консалтинг и посредување при купопродажба на недвижен имот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди Tregoje në hartë
078701280 078211205
ЕНТЕРИЕР
078211205 / 078400994
Leaflet
ЕНТЕРИЕР
VEDNAS VSELIV STAN VO HROM 900 ЕУР
KUKA POD VODNO SO POGLED NA SKOPJE 600 000 ЕУР
Komforen trosoben stan na Mlecen Restoran 110 000 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor kaj Ramstor 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione