Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ODLICNA PONUDA NA STAN od 49m2 DAME GRUEV

30 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MOVE IN 25 Pri 14:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
MOVE IN
Excellent House of 180m2 Taftalidze Area 0 МКД
Novi kancelarii 80m2 vo Karpos 2 0 МКД
Beautiful 1 Bedroom Apartment for Rent  Karposh 3 0 МКД
New 2 Bedrooms Apartment for rent in Aerodrom 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lokacija: Naselba Dame Gruev, Skopje
Se prodava stan so vkupna povrsina od 49m2 na vtor kat od cetrikatna zgrada. Stanot sodrzi vlezen del, otvoren dneven prestoj so trpezarija i kujna, banja, kompletno oddelena spalna soba i mala terasa so otvoren pogled. Orentacijata na stanot e sever / istok.
So stanot sleduva i podrum mesto.
Cena: 30.000 EUR
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Tregoje në hartë
3084030 078431071
https://www.movein.mk
MOVE IN
  Online
3084030 078431071
Leaflet
MOVE IN
Excellent New Apartment of 125m2 in Center 0 МКД
Excellent Office Space for Rent of 370m2 Aerodrom 0 МКД
Excellent New Apartment of 83m2 on Vodno 0 МКД
Office space of 415m2 for rent in hard of Center 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione