Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 39m2 vo Gjorce Petrov

0 MKD

Shitet nga: Andrijana 08 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava ednosoben stan,39m2 vo Gjorce Petrov.Stanot se naogja na glavnata ulica vo zgradata sproti salonot za mebel Doma Mebel.Stanot e na cetvrti kat (ne e posleden),dobro socuvan ,delumno renoviran.
Andrijana
070 632 445
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione