Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN 70 m2 VO GJORCE PETROV

37 000 EUR

Shitet nga: Slavica Keserovic 11 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ITNO se prodava - cenata e fleksibilna
Slavica Keserovic
078 412-323
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione