Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan izdvoen del od kuca i del od dvor G Petrov

32 000 EUR

Shitet nga: tatijana 01 Sht 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan kako izdvoen del vo kuca, so poseben vlez. Stanot e na dve nivoa-prizemje od 42m2 (detska soba i dnevna soba so kujna) i suteren od 32m2 (edna prostorija i kupatilo) so skali i hodnik.
Imoten list za 32m2+28m2,i za1/3 od dvorot, za ostanatata povrsina e podnesena dokumentacija za legalizacija.
tatijana
72748367
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione