Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 102m2 vo Vlae

115 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novi Moznosti 08 Gush 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo nas Vlae na mirna lokacija vo bluzina na skolo i gradinka so dbor od 150 m2
Novi Moznosti
071668162
Leaflet
Në fillim