Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 42m2 vo Vlae

36 000 EUR

Shitet nga: Suzana 12 Korr 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na ul Isaija Maxovski pozadi Porta Vlae na glavnata ulica.Stanot ima dnevna ,kujna,spalna,kupatilo,terasa i podrum. Na 4sprat ,od 5 sprata zgrada.
Leaflet
Në fillim