Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 51m2 vo Gorce Petrov

38 000 EUR

Shitet nga: Наташа 03 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Ѓорче Петров 2 , на прв спрат од 51 м2, во одлична состојба , со две тераси , североапад.
Станот поседува сопствено парно , а може да се продаде наместен .Локација први семафори на влез во Скопје .
Цена 38000 еур . Станот поседува имотен лист и истиот може да се користи и како деловен простор
Leaflet
Në fillim