Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 71m2 vo Gjorce Petrov

0 MKD

Shitet nga: rrrr 17 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот се продава. Станот е комплетно реновиран и се наоѓа на трети спрат. Позади зградата има паркинг и станот има подрум од 5 м2. Има кујна, трпезарија и дневна кои гледаат на јужна страна и спална и детска соба кои гледаат на север. Има купатило и уште едно ВЦ кои се комплетно реновирани. Балконот гледа на јужна страна. Контакт 071 318 030. Цена по договор.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione