Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 75m2

0 EUR

Shitet nga: Goran Nikolovski 02 Dhj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na Novoselski pat,Luka Gerov 40/2/17,4/4,so sopstveno parno,pvc prozori,sever- jug orjentiran.Ima podrum od 5 m2 ,i slobodni parking mesta do 3.Stan se prodava povolno!!!
Stan e namesten ali moze i prazan
Goran Nikolovski
071354603
Leaflet
Në fillim