Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo GJorce Petrov

55 760 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 19 Mar 14:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Se Podaruva pre ubavo malo mashko kucence 0 МКД
Plac vo Bardovci 70 000 ЕУР
Baraka vo Vlae 20 000 ЕУР
Garsonjera vo Debar Maalo 45 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo GJorce Petrov od 68 m2, na 6 kat Juzna orientacija po cena od 820 evra za m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Taftalidje 1 150 ЕУР
Se prodava plac na Vodno 230 000 ЕУР
Stan vo Kozle 62 000 ЕУР
Stanovi vo Kozle 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione