Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Gorce Petrov

28 000 EUR

Shitet nga: Goran 01 Gush 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Gjorce na odlicna lokacija. Stanot e na treti kat so juzna orientacija i otvoren pogled kon Vodno. Stanot e mal no funkcionalen i ima izdvoena spalna soba. Isto taka stanot raspolaga so mala terasa i podrum.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione