Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Gorce Petrov

Shitet nga: Vanco Dje 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo gorce petrov na mirna lokacija so povrsina od 52 m2 kompletno renoviran. Vo ruskite zgradi cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim